טכונולוגיית Oxypro והשימושים בה

כיצד עובד הטיפול בשיטת Oxypro?

גז האוזון הוא מחמצן חזק מאוד. טיפול חיצוני גורם לחיטוי חיידקים ופטריות ומסייע במניעת התפשטות זיהום.

בטיפול סיסטמי תוך ורידי מערבבים כמות מסוימת של גז אוזון עם מנת דם של המטופל. מולקולות האוזון נקשרות למעטפת הכדוריות האדומות, וכתוצאה מכך הכדוריות האדומות נעשות גמישות. החזרת מנת הדם העצמית למטופל, משפרת את זרימת הדם ואת אספקתו לרקמות הסובלות מחסר חמצן. רקמות איסכמיות הופכות למחומצנות היטב ותהליכי החלמה ושיקום מתרחשים במהירות.

Oxypro בטיפול סיסטמי

טיפול סיסטמי בשיטת Oxypro (לכל הגוף)
סיסטמי באוקסיפרו.jpg

ניתן במצבים בהם דרוש תגבור כלל מערכתי: לחיזוק מערכת החיסון, לשיפור זרימת הדם, לטיפול בפגיעה במספר איברים ואף כטיפול בפגיעה מקומית.
הטיפול הסיסטמי יכול להיות טיפול יחיד או בשילוב עם טיפולים מקומיים, בהתאם לצורך.
בטיפול זה שואבים מנת דם קטנה מהמטופל, לתוך בקבוק זכוכית סטרילי, בהתאם לנהלי בנק הדם.
לתוך בקבוק זה המכיל את דם המטופל מבעבעים באופן סטרילי גז אוזון במינון המתאים.
מיד לאחר העשרת הדם באוזון הופכים את הבקבוק ומחזירים את הדם למטופל דרך אותו הוריד.

תהליך זה אורך כרבע שעה.

Oxypro בטיפול מקומי

בדרך כלל טיפול חיצוני שטחי. טיפול זה ניתן במקרים של פציעה חדה או כהה, כוויה או במצבים של מחלה הממוקדת באיבר מסוים. דוגמאות לכך ניתן לראות בפצע קשה ריפוי, פצע סוכרתי, פצע לחץ, כאבי מפרקים, פצע ניתוחי, זיהום מקומי, צלוליטיס ועוד.יש צורות שונות של טיפול מקומי בשיטת Oxypro :

טיפול מקומי בגז

משחת Health Cream

טיפול בתמיסה

Oxypro לא מתנגש עם טיפולים אחרים

הטיפול בשיטת Oxypro אינו סותר ואינו במקום כל טיפול אחר. זהו טיפול משלים אשר אינו מפריע לטיפולים אחרים ואינו מופרע ע"י טיפולים אחרים.בכל מקרה, הטיפול מכוון ע"י רופאים המוסמכים לכך, והמצב הטוב ביותר למטופל הוא בשיתוף פעולה הדוק של הרופאים והצוותים השונים המטפלים בו, עם המטופל ומשפחתו.

מאמרים

במאמר שפורסם בכתב העת JACC ב2004, ב 75 חולים עם אי ספיקת לב , מחציתם טופלה באוזון, נצפתה ירידה משמעותית בתמותה ובסימני אי ספיקת לב לעומת אלו שלא טופלו באוזון.

במאמר שפרסמנו בכתב העת Journal of Cardiac Surgery ב 2007 – הראנו שטיפול באוזון מונע נזקי איסכמיה וריפרפוזיה בלב , במודל של לב חולדה מבודד.

במאמר שפרסמנו בכתב העת Pain Clinic ב 2002 – הראנו שטיפול באוזון יעיל ביותר לטיפול בכאב, המטופלים דיווחו על הקלה משמעותית בכאב, יכלו להיגמל מתרופות רבות לכאב ואף נגמלו משימוש קבוע במורפין.